Маліновський був близький до дебютного голу за Марсель: нова команда українця обіграла Ренн у Кубку Франції

Переглядів 406
Руслан Маліновський. Фото: ФК Марсель
У п'ятницю, 20 січня, Марсель на своєму стадіоні в рамках стадії 1/16 фіналу Кубка Франції обіграв Ренн з рахунком 1:0 і вийшов у наступний раунд турніру.

Український півзахисник Марселя Руслан Маліновський взяв участь у цій грі з перших хвилин і провів на весь поєдинок.

29-річний український хавбек мав шанс забити вже на 10-хвилинці гри, однак м'яч після його прямого удару зі штрафного влучив у штангу.

Відео штрафного у виконанні Маліновського можна подивитися у телеграм-каналі FanDay

У другому таймі Марсель забив м'яч силами Маттео Гендузі, який з меж штрафної площі влучив у ворота суперника, скориставшись псом Жордана Верету.

Таким чином, 1:0. Марсель пройшов до 1/8 фіналу Кубка Франції.

Маліновський цієї зими приєднався до Марселя із італійської Аталанти на правах оренди з опцією викупу за десять мільйонів євро. Раніше повідомлялося, що сума угоди становитиме 10+3 мільйони євро, а контракт з українцем розрахований до літа 2027 року.

Марсель провів 19 матчів, набрав 42 очки та посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Франції.