Маліновський був найкращим у складі Марселя: відома оцінка українського хавбека за поразку від Лілля

Переглядів 912
Руслан Маліновський. Фото: ФК Марсель
Український півзахисник Руслан Маліновський отримав найвищу оцінку серед футболістів Марселя за матч 36-го туру французької Ліги 1 проти Лілля (1:2).

Руслан Маліновський провів 90 хвилин ігрового часу у виїзному поєдинку 36-го туру чемпіонату Франції проти Лілля, який завершився поразкою його команди з рахунком 1:2.

На 29-й хвилині Маліновський зробив гольову передачу на Жонатана Клосса, який відкрив рахунок у матчі.

Статистичний портал SofaScore поставив Руслану оцінку 7,3 за його події в минулому поєдинку. Це найвищий бал серед гравців Марселя.

Лише один футболіст Лілля отримав більш високу оцінку - форвард Джонатан Бамба (7,4).

• втрати м'яча – 14.

30-річний Маліновський перейшов до Марселя з італійської Аталанти до зимового трансферного вікна. Руслан провів за французьку команду 21 матч, забив два голи та зробив одну результативну передачу.

На даний момент Марсель посідає третє місце у турнірній таблиці Ліги 1, набравши 73 очки.

У наступному турі чемпіонату Франції провансальці зіграють на своєму полі із Брестом. Матч відбудеться 27 травня і розпочнеться о 22:00 за київським часом.