Малиновський джокер Марселя: українець вийшов на поле та допоміг Олімпіку обіграти Тулузу

Переглядів 1420
4 голоси
Руслан Малиновський. Фото: ФК Марсель
У неділю, 19 лютого, Марсель українського півзахисника Руслана Малиновського в гостях обіграв Тулузу (2:3) у рамках 24 туру чемпіонату Франції.

Руслан Малиновський розпочав цей поєдинок на лаві запасних та з'явився на полі після перерви, відігравши весь другий тайм.

Вже на 3-й хвилині матчу господарі відкрили рахунок силами Тейса Даллінга, який скористався точною передачею Міккеля Деслера.

Відразу після перерви на полі з'явився Малиновський, і команда розпочала свій камбек. Вже на 52-й хвилині гри рахунок зрівняв Шансель Мбемба, а ще за сім хвилин Марсель уже вивів уперед Дженгіз Ундер.

На 79-й хвилині гри закріпив перевагу в рахунку Марселя Нуну Тавареш.

Однак останнє слово в матчі було все ж таки за Тулузою. Адо Онайву скоротив відстань у рахунку після філігранної передачі Габріеля Суасо. На жаль для Тулузи, вона не змогла вирвати хоч би одне очко у цій грі.

Таким чином, 2:3. Марсель здобув вольову перемогу і знову підібрався до лідера Ліги 1 ПСЖ на відстань у п'ять очок.