Маліновський фірмовим голом вразив ворота ПСЖ: лідер збірної України приніс перемогу Марселю в Кубку Франції

Переглядів 8221
4 голоси
Руслан Маліновський. Фото: Марсель
Руслан Маліновський відзначився в матчі 1/8 фіналу Кубка Франції проти ПСЖ (2:1). Хавбек збірної України довів до екстазу переповнений стадіон «Велодром».

На 31-й хвилині Марсель заробив пенальті, який реалізував Алексіс Санчес. У компенсований час до першого тайму гості зрівняли рахунок. Серхіо Рамос ударом головою відправив м'яч у ворота.

Маліновський на 57-й хвилині матчу опинився першим на підборі та вколотив м'яч у сітку воріт гостей з Парижа, з яким голкіпер ПСЖ Джанлуїджі Доннарумма нічого не зміг вдіяти.

Відео другого голу Маліновського в футболці Марселя можна переглянути у Telegram-каналі FanDay

Марсель обіграв ПСЖ з рахунком 2:1 і вийшов до чвертьфіналу Кубка Франції. Відзначимо, що український хавбек провів на полі весь матч.

Нагадаємо, що минулого тижня Маліновський відзначився дебютним голом у складі Олімпіга в програному дербі проти Ніцци (1:3).