Маліновський пропустив поєдинок Марселя з Осером: стала відома причина відсутності українця

Переглядів 880
Павло Клименко Павло Клименко
Руслан Маліновський. Фото: ФК Марсель
У неділю, 30 квітня, проходить матч 33-го туру чемпіонату Франції, в якому Марсель на своєму стадіоні приймає Осер. Руслан Маліновський не потрапив у заявку господарів.

Стала відома причина відсутності Руслана Маліновського у заявці Марселя на матч проти Осера у Лізі 1.

За інформацією журналіста Каріма Аттаба, хавбек отримав пошкодження гомілкостопу на тренуванні. Було прийнято рішення не ризикувати здоров’ям футболіста у сьогоднішній грі.

У матчі Марсель - Осер йде другий тайм, команда українського хавбека програє з рахунком 0:1.

У попередньому матчі Марселя проти Ліона Маліновський зіграв 83 хвилини та був замінений. Той матч провансальці виграли з рахунком 2:1.

Цього сезону 29-річний українець у складі Марселя провів 18 матчів у всіх турнірах, у яких забив два м'ячі.