Малиновський та його серія невдач: стало відомо, яку оцінку отримав українець за 15 хвилин матчу проти Труа

Переглядів 989
Руслан Малиновський. Фото: ФК Марсель
Хавбек Марселя Руслан Малиновський отримав одні з найнижчих оцінок від статистичних порталів за домашній матч проти Труа (3:1) у 31 турі чемпіонату Франції.

Руслан Малиновський вийшов на заміну у матчі Марселя проти Труа на 76-й хвилині зустрічі. На той момент господарі поля вже вели з рахунком 3:0, однак у компенсований час поєдинку Труа все ж таки забив гол престижу.

Статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку – 6,1. Це найнижча оцінка в команді на рівні з Дімітрі Паєтом та Еріком Байї. Вони також з'явилися на полі у цій грі з лави запасних.

Портал Sofascore оцінив гру українця на 6,7 бала. Нижчий бал у Марселі отримав той самий Байї і голкіпер Пау Лопес.

Зазначимо, що у минулому матчі з Лор'яном (0:0) Малиновський також вийшов на заміну наприкінці гри та отримав одну з найнижчих оцінок за свій виступ.

Малиновський провів за Марсель уже 17 матчів, у яких відзначився двома забитими голами. Команда українця посідає друге місце у Лізі 1 за підсумками 31 туру.