Малиновський та Соболь закрили сезон у Франції: Марсель та Страсбург засмутили власних фанатів

Переглядів 846
Руслан Малиновський. Фото: Google
3 червня Ліга 1 зіграла останній тур перед літньою паузою. В один день були зіграні 10 матчів, які відбувалися паралельно.

Увага українських фанів була прикута до поєдинків за участі Едуарда Соболя та Руслана Малиновського.

Страсбург, який достроково гарантував собі місце у еліті на наступний сезон, поступився на виїзді Лор'яну з рахунком 1:2. Українець в останньому матчі сезону вийшов на другий тайм, отримавши практику перед поїздкою до збірної України.

Руслан Малиновський відіграв 80 хвилин у поєдинку за участі Марселя проти Аяччо, який понизився у класі.

Корсиканці наостанок змогли потішити фанів мінімальною перемогою над Олімпіком завдяки єдиному голу Відаля наприкінці матчу.

• У підсумку Марсель із 73 очками став бронзовим призером та зіграє у кваліфікації ЛЧ 2023/24 .
  • Страсбург провів 38 матчів, набрав 40 очок та фінішував 15-м.