Малиновський не допоміг: команда українця не змогла здолати Монако у матчі Ліги 1

Переглядів 390
Євген Чепур Євген Чепур
Руслан Малиновський. Фото Марсель
Руслан Малиновський, що виступає на позицієї півзахисника, разом із Марселем не зміг здолати Монако (1:1) у поєдинку 20-го туру французької Ліги 1.

Малиновський вчетверте вийшов на поле у футболці Марселя, але не приніс французькому клубу перемогу. Український хавбек у першому таймі небезпечно пробивав крученим ударом посередині воріт, але голкіпер Монако парирував постріл Руслана.

На 17-й хвилині Марсель пропустив гол – після подачі зі штрафного Джордан Верету перенаправив м'яч головою у власні ворота.

Зрівняти рахунок Марселю вдалося на самому початку матчу. Алексіс Санчес підібрав м'яч у штрафному майданчику гостей і впевненим ударом відновив паритет на табло.

Малиновський залишив поле на 86-й хвилині, замість нього на поле вийшов Пайєт, який відразу після виходу міг забивати, але м'яч від його удару пройшов недалеко від правої штанги.

У наступному турі Марселю доведеться зіграти на виїзді з Нантом. Матч відбудеться 1 лютого о 20:00 за київським часом.