Малиновський з’явився на останні десять хвилин матчу та отримав жовту: Марсель не обіграв середняка Ліги 1

Переглядів 1526
Руслан Малиновський. Фото: ФК Марсель
У неділю, 9 квітня, Марсель Руслана Малиновського в гостях протистояв Лор'яну (0:0) у рамках 30 туру чемпіонату Франції. Команди в запеклій боротьбі не змогли виявити найсильнішого.

Марсель українського хавбека Руслана Малиновського поділив очки у поєдинку з Лор'яном у Лізі 1.

29-річний півзахисник розпочав гру на лаві запасних та вийшов на заміну на 81-й хвилині.

На шостій хвилині гри Лор'ян мав непоганий момент, щоб вийти вперед. Ромен Февр проскочив повз двох захисників і пробив низом по воротах зблизька. Марсель врятував голкіпер Пау Лопес, виконавши добрий сейв.

На 36-й хвилині гри Ундер сильно пробив з-за меж штрафного майданчика Лор'яна, проте м'яч пройшов поряд з поперечиною.

На 63-й хвилині Бамба Дьєнг прийняв м'яч прямо перед воротами Марселя, проте пробив прямо по центру, що дозволило Лопесу знову врятувати свої володіння.

Малиновський, який вийшов на поле на останні десять хвилин, не зміг допомогти Марселю вирвати перемогу в цій грі. Українець лише отримав попередження за затримку суперника на 84-й хвилині.

Таким чином, 0:0. Марсель опустився на третє місце у турнірній таблиці Ліги 1 і відпустив ПСЖ у чемпіонських перегонах на вісім очок.