Маріуш ЛЕВАНДОВСКІ: «У житті бувають такі моменти, коли футбол відходить на другий план»

Переглядів 159
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Польський півзахисник розказав «УФ» про своє розставання із севастопольцями та плани на майбутнє

Маріуш Левандовскі є помітною фігурою в українському футболі. Він багато років захищав кольори «Шахтаря», із «Севастополем», де був чи не найоплачуванішим футболістом, пройшов випробування першою лігою, повернувся до прем’єрної, після чотирирічної перерви отримав виклик у табір національної збірної Польщі. Але несподівано, ще до завершення першої частини сезону, кримський клуб оголосив про припинення співпраці з досвідченим виконавцем. Після цього Левандовскі нікому не давав інтерв’ю, але для нашого видання зробив виняток.

Сергій ТАЛИМОНЧИК.

— Маріуше, чи не могли би прояснити ситуацію, чому залишили «Севастополь»?

— Нічого надзвичайного не сталося. У мене закінчився контракт із клубом. За обопільною згодою між мною та «Севастополем», угоду не стали продовжувати. На тому й розійшлися.

— Ви впродовж двох з половиною років захищали кольори севастопольців, переживали й злети, й падіння. Не залишилось образи на кримчан, що не запропонували вам подовжити контракт?

— Жодних образ. Таке футбольне життя. Сьогодні ти в одному місці, тобі довіряють, цінують, але є контрактні зобов’язання. Хотів би подякувати севастопольській команді, моїм колишнім партнерам, уболівальникам, які палко нас підтримували. У Криму я провів незабутні роки, які згадую із задоволенням.

— Наприкінці осінньої частини сезону було багато розмов, що у «Севастополі» існували проблеми з виплатою зарплатні та преміальних. Клуб із вами повністю розрахувався за контрактом?

— Знаєте, в мене проблем із грошима ніколи не було. А незнач­ні негаразди в клубі не були аж занадто серйозними. Просто в ЗМІ роздмухали з мухи слона.

— У вас є якісь варіанти щодо продовження кар’єри?

— Варіанти є, але подробиць вам не скажу. Зараз триває процес перемовин, і, сподіваюся, найближчим часом ситуація проясниться.

— Але ви зараз в Україні. Мабуть, збираєтесь і надалі виступати в нашому чемпіонаті?

— Скажу вам одверто: я не переймаюся пошуками нової команди. Не хочу розкривати карти, але, думаю, клуб сам мене знайде. Зараз для мене найголовніше — вирішити інші проблеми, які не стосуються футболу.

— Вирішення цих проблем не затягнеться до літа?

— Маю надію, що найближчим часом усе стане на свої місця, тож до кінця трансферного вікна знайду собі нове місце роботи. Хочу зазначити, що ще не сказав свого останнього слова в грі, не збираюся вішати бутси на цвях. Але в житті бувають такі моменти, коли футбол відходить на другий план.

X