Маркевич не на жарт розігнав Карпати: львівський клуб обіграв Верес і здобув шосту перемогу поспіль

Переглядів 9345
Ілля Деулін Ілля Деулін
Карпати - Верес. Фото: Верес
Львівські Карпати здобули перемогу в шостій товариській грі поспіль. Цього разу під каток команди Мирона Маркевича потрапила команда УПЛ – рівненський Верес.

Львівські Карпати 17 липня на стадіоні «Україна» провели товариський матч з командою УПЛ – Вересом. Як зазначає пресслужба рівненської команди, матч пройшов у закритому режимі через прохання суперника.

Рахунок під завісу першого тайму відкрив львів’янин Євген Підлепенець. Верес на початку другої половини зусиллями неназваного гравця на перегляді зрівняв цифри на табло.

Таким рахунок лишався до кінця другого тайму і здавалося, що він так гра і закінчиться, але форвард Карпат Денис Галенков наприкінці матчу вивів «левів» уперед, чим зафіксував результат зустрічі – 2:1 на користь львівської команди.

Товариський матч

Карпати 2:1 Верес

Голи: Підлепенець 42, Галенков 88 – гравець на перегляді 49

• Карпати раніше перемогли чемпіона Івано-Франківської області Вільхівці (2:0), Севлюш (6:0), Хуст (4:2), Кривбас (1:0) та Металіст (3:1).
  • В першому матчі Маркевича на чолі «левів» Карпати розписали «мирову» з Агробізнесом (1:1).
  • Верес у двох попередніх товариських матчах подолав Металіст 1925 (1:0) та зіграв внічию з тернопільською Нивою (0:0).
  • Cезон для Карпат розпочнеться матчем Першої ліги проти Хусту 28 липня (базова дата).
  • Верес ж стартує в прийдешньому сезоні УПЛ «домашнім» матчем з Поліссям 28 липня.