Марсель з камбеком виграв у Осера і залишив шанси на перемогу в Лізі 1: Маліновський не грав через травму

Переглядів 1423
Марсель святкує перемогу над Осером. Фото: Google
Марсель без Руслана Маліновського в заявці переміг в поєдинку проти Осера. Провансальці, програвши перший тайм, здобули вольову перемогу на характері.

Перший тайм цього поєдинку виграв Осер, завдяки голу Бірами Туре на 33 хвилині. Але в другій половині зустрічі марсельцям вдалося камбекнути за три хвилини. Спочатку на 75 хвилині Дженгіз Ундер зрівняв рахунок, а потім на 77 хвилині Алексіс Санчес вивів провансальців вперед.

Більше голів у цій зустрічі не було, а тому Марсель переміг з рахунком 2:1.

Це третя поспіль перемога провансальців у Лізі 1. Маючи 70 очок у своєму активі, марсельці ідуть другими у чемпіонаті Франції. ПСЖ, який програв Лорьяну (1:3), з 75 балами продовжує лідирувати у Лізі 1. Тобто, за п’ять турів до фінішу цього сезону Ліги 1, Марсель зберігає шанси на чемпіонство Франції.

Зазначимо, що на даний момент Руслан Маліновський зіграв за Марсель 18 матчів, записавши до свого активу два голи.