«Марсель з Малиновським, змусь Лор'ян тремтіти: французькі ЗМІ очікують українця у старті на матч Ліги 1

Переглядів 1296
Євген Чепур Євген Чепур
Руслан Малиновський. Фото: Марсель
Французька преса прогнозує можливу появу на полі з перших хвилин 29-річного українського новачка Марселя Руслана Малиновського у матчі проти Лор'яна в 19 турі Ліги 1.

Сайт фанатів Марселя Footballclubdemarseille пише, що вихід Малиновського на поле у стартовому складі міг би стати важливим чинником для перемоги у грі.

«Стадіон «Велодром» ревитиме, бо матч не буде легким. Давай, Марсель, змусь суперників трястись. Бажано із вибухом Малиновського, нашого нового стрільця», – пише сайт.

Марсель має в активі 39 очок. Від першого місця, яке займає ПСЖ, команду відокремлюють вісім балів.

Нагадаємо, що після свого трансферу з Аталанти до Марселя Малиновський встиг взяти участь в одній грі проти Труа (2:0) у першості Франції. Гравець вийшов на заміну на 67-й хвилині та отримав жовту картку.

Поєдинок Марсель – Лор'ян відбудеться 14 січня. Стартовий свисток прозвучить о 20:00.