Металіст 1925 вирвав перемогу над Ворсклою у матчі з двома пенальті: Борячук оформив дубль

Переглядів 843
Євген Чепур Євген Чепур
Металіст 1925 проти Ворскли. Фото: УПЛ
У матчі третього туру чемпіонату України Ворскла не змогла обіграти Металіст 1925. Харьківська команда виграла з рахунком 3:2. Марлісон відзначився дебютним голом в УПЛ за полтавців.
  • Між собою команди зустрічалися лише раз – минулого сезону Ворскла здолала харківський клуб із рахунком 2:0.
  • Безвиграшна серія полтавської команди в рамках чемпіонату України складає 5 матчів.
  • Безпрограшна серія Металісту 1925 в рамках УПЛ складає два матчі.
  • Металіст 1925 єдина команда, яка у перших двох турах не пропускала, але й не забивала.

У матчі третього туру чемпіонату України у Києві на НСК Олімпійський зустрічалися полтавська Ворскла та харківський Металіст 1925.

Підопічні Віктора Скрипника програли дві перші гри УПЛ, а харківський колектив здобув дві нічиї з однаковим рахунком – 0:0. Обидві команди були налаштовані здобути першу перемогу в розіграші чемпіону України нинішнього сезону.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FC Vorskla Poltava Official (@fcvp.official)

На 16-й хвилині зустрічі у ворота Металіста 1925 був призначений пенальті за гру рукою Курило у власному карному майданчику, але Олійник не зміг переграти голкіпера харків'ян.

Під завісу першого тайму Курило «привіз» другий пенальті. На цей раз до позначки підійшов Марлісон і сильним ударом вивів полтавський колектив уперед.

На 54-й хвилині Ворскла пропустила. Жичиков виконав подачу з правого флангу, яку завершив ударом головою Борячук.

На 79-й хвилині Ременюк віддав пас за спину захисникам, а Дмитренко зробив рахунок 2:1 на користь харківської команди. Проте вже через чотири хвилини Степанюк зрівняв рахунок – 2:2.

У доданий час Борячук вирвав перемогу для харьковського коллективу та оформив дубль. У Ворскли – три поразки у трьох матчах УПЛ.

Публикация от FC Metalist 1925 (@metalist1925_kh)

У наступному турі Металіст 1925 року 11-го вересня зіграє проти Дніпра-1, а Ворскла наступного дня зустрінеться з ФК Олександрія.