Михайло СЕРГІЙЧУК: «Карпати» та «Олімпік»? Не склалось»

Переглядів 224
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Провідний голеадор другого за рангом чемпіонату досі позбавлений повноцінної підготовки до другого кола змагань

— Михайло, недавно детально розглядали ситуацію в «Миколаєві»: команда не тренується, а гравці пороз’їжджалися по домівках. Нічого не змінилось?

— Наче, ні. Передусім, у нашому ФК панує невизначеність щодо майбутнього. Звісно, що таке становище не може радувати гравців, які грали у цьому клубі, та вболівальників, які нас завжди підтримували. Поки щодо цього розмовляти детальніше не маю можливості, бо й сам не знаю, чого нам очікувати.

— Утім, не думаю, що зараз ви відпочиваєте, склавши руки. Як відбувається підготовка у вас? Перебуваєте дома?

— Так, приїхав додому, на Рівненщину. Звичайно, підтримую форму всіма способами, котрі лише можу знайти. До прикладу, в моєму рідному місті є команда, що бере участь у обласних змаганнях, відтак домовився разом тренуватися. Хоча, може, краще не потрібно це згадувати, щоби не виникало питань до мене. Отож, не збираюся відлежуватись, а нормально готуюсь.

— Чи контактуєте з іншими футболістами-партнерами? Як вони дивляться на майбутнє миколаївського колективу?

— Так, спілкуємося. Вони теж не налаштовані на те, щоби сидіти без діла. Та що з ними говорити про становище клубу? Ніхто нічого не знає. Як уже говорив, ситуація в підвішеному стані. Щоправда, всі сподіваються на краще, вірять, що «Миколаїв» існуватиме.

— Розмова з головним тренером теж мала місце? Володимир Пономаренко не давав якихось рекомендацій на час, коли вирішується доля ФК?

— Так-так… Нас коли знову відпускали, то тренерський штаб рекомендував, аби продовжили набирати кондиції. Проте не лише у цьому наразі головна проблема. Чекаємо, як усе складатиметься надалі. Цікаве також питання, яке зараз керівництво: нове чи старе?

— Днями з’явилась інформація, що старе керівництво, в особі Гургена Оронюка, заявило про рішення піти з клубу. Не думаєте, що після цього настануть погані часи для головної миколаївської команди?

— Чесно кажучи, навіть не знаю, що вам відповісти. Перей­малася людина клопотами, маю на увазі Гургена Олександровича, підтримувала команду — так він говорив. Його попросили про допомогу тутешньому футболу — Оронюк допоміг. А що далі? Не знаю… Єдине, що можу сказати: в такому місті, як Миколаїв, просто повинна бути професійна команда. За будь-яких обставин МФК має продовжити своє існування. У першу чергу, вважаю, негативний розвиток подій не зрозуміють уболівальники, котрі регулярно відвідували стадіон, аби підтримувати своїх улюбленців.

— Відпустка затяглась: уже третій місяць пішов. Упродовж цього часу, либонь, не отримували зарплатню?

— Знаєте, з нами розраховувалися. Можна так сказати.

— За який останній місяць отримували гроші?

— Ну… Я би не хотів таке виносити на загальне обговорення, в пресу. На мою думку, це — особисте.

— Наскільки розумію, розраховуєте на реабілітацію «Миколаєва» й те, що не раз іще зодягнете синьо-білу футболку?

— Гадаю, яке би не було керівниц­тво в клубі, воно за будь-яку ціну зобов’язане врятувати команду. «Миколаїв» — представник міста, області та краю. Тому колектив мусить продовжити виступи, а також прогресувати.

— За час зимового антракту не роїлися думки залишити «корабелів» і знайти стабільнішу команду? Можливо, кликали вас на перегляд?

— Як бачите, поки що я гравець «Миколаєва». Хоча зізнаюся, справді перебував на переглядах у деяких ФК. Але, так би мовити, не склалось.

— Оце «не склалося» чи не пов’язане з «Карпатами»? Можете підтвердити чи спростувати інтерес із боку львів’ян?

— Складне запитання. Щодо «Карпат» поки що нічого не можу прокоментувати.

— А стосовно «Олімпіка»? Ще раніше побутували чутки, що донеччани прагнули бачити вас у своїх лавах.

— Знову не знаю, як вам відповісти… Також не склалося. Тому на даний момент не змінював своєї прописки — точно можу сказати.

— Скоро завершення термінів подачі заявок. Якщо, на жаль, не вийде втримати миколаївський клуб «на плаву», то чи не варто все ж таки зайнятися пошуками нового місця роботи, щоби наступні півроку не пропали даремно?

— Не поспішайте ховати команду! Давайте зачекаємо. Як там усе вирішиться у Миколаєві… А тоді вже дивитимемось у майбутнє. Крайні терміни? Нам їх ніхто не озвучував.

— Якщо навіть «Миколаїв» візь­ме участь у другій частині першої ліги, то чи єдиним курсом із «корабелами» йтимете далі?

— На даний момент у Миколаєві­ є команда. Відтак, передусім, старатимемося зберегти прописку в лізі. Бачення функціонерів, маю надію, теж співпадатиме з нашим. Щодо себе, то відповім, що все залежатиме від керівництва та їхнього бачення майбутнього «Миколаєва». Детальніше — нічого не можу додати.

Євген ДЕМЯН.

X