Миколенко допоміг Евертону покинути зону вильоту: «іриски» перемогли конкурента у боротьбі за виживання

Переглядів 749
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Ліверпульский Евертон Віталія Миколенка приймав у себе на «Гудісон Парк» Лідс, прямого конкурента у боротьбі за виживання, у рамках 24-го туру чемпіонату Англії. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Лівий захисник Евертона Віталій Миколенко в черговий раз з'явився в основному складі своєї команди. Навіть відхід Френка Лемпарда не вплинув на статус українця в клубі.

Евертон володів перевагою у першому таймі. Команда Шона Дайча нанесла більше ударів по воротах свого опонента. У першій половині гри захист «ірисок» не дав нанести Лідсу жодного влучання у площину воріт.

Як би не намагався Евертон відзначитися ще в перші 45 хвилин, але голкіпер Лідса вправно парирував всі удари.

Команди пішли на перерву, не забивши жодного гола.

Евертон вийшов вперед на 64 хвилині. Правий захисник ліверпульскої команди Колман забив гол з гострого кута після грубої помилки воротаря Лідса. Таким чином рахунок став 1:0 на користь господарів поля.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Евертона з рахунком 1:0. Миколенко провів на полі увесь матч.

Таким чином Евертон піднявся на 16 позицію, а Лідс займає 19 місце в таблиці чемпіонату Англії.