Миколенко допоміг Евертону вибратися із зони вильоту: ліверпульці поділили очки з Кристал Пелас

Переглядів 9589
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Евертон у меншості розписав мирову із Кристал Пелас у виїзному матчі 32 туру УПЛ. Поєдинок у Лондоні завершився з рахунком 0:0.

Команди протягом матчу створили небагато моментів. У першому таймі Івобі міг виводити гостей вперед, а по перерві команда Роя Ходжсона відповіла голом Еберечі Езе на 58-й хвилині.

Арбітр матчу Джон Брукс після втручання VAR скасував гол Кристал Пелас, який залишив Евертон шанси поборотися за три очки.

Заключні хвилини поєдинку Евертон відіграв у меншості. Мейсон Холгейт на 80-й хвилині отримав друге попередження, яке перетворилося на вилучення. Фінальний свисток зафіксував нулі на табло стадіону «Селхерст Парк».

Український захисник Евертона Віталій Миколенко вдруге поспіль отримав місце у старті та відіграв повний матч.

В наступному турі Евертон вдома прийматиме Ньюкасл (27 квітня), а Кристал Пеласт протистоятиме в гостях Вулвергемптону.