Миколенко вийшов рятувати Евертон одразу після перерви: Манчестер Юнайтед вдома впевнено обіграв «ірисок»

Переглядів 1337
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Захисник Евертона Віталій Миколенко не потрапив до стартового складу команди на матч 30-го туру АПЛ проти Манчестер Юнайтед. Українец вийшов у другому таймі, але не допоміг команді здобути позитивний результат, адже «іриски» поступилися (0:2).

З перших хвилин матчу Манчестер Юнайтед пішов у атаку. На третій хвилині небезпечно пробив Забітцер, але поряд зі штангою. За п'ять хвилин Рашфорд вийшов на ворота Евертона, проте не зумів переграти голкіпера гостей.

Також два шанси не використав Антоні, а на 36-й хвилині рахунок відкрив Мактоміней, який скористався передачею Санчо та відправив м'яч у ворота.

На 46-й хвилині на заміну вийшов захисник Евертона Віталій Миколенко, проте українець не допоміг своїй команді. У другому таймі Манчестер Юнайтед забив ще один м'яч: на 71 хвилині відзначився Марсьяль.

Матч завершився перемогою манкуніанців, які завдали Евертону першої поразки за останні п'ять поєдинків.

Манчестер Юнайтед виборов другу перемогу поспіль і піднявся на третє місце (56 очок). Евертон залишився на 16-му рядку, маючи у своєму активі 27 очок.