Миколенко встановив нове досягнення в АПЛ: українець засмутив Кристал Пелас

Переглядів 9600
4 голоси
Віталій Миколенко. Фото: Google
Захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко вдруге поспіль відзначився в рамках АПЛ. Цього разу Віталій став автором голу у ворота Кристал Пелас.

Миколенко на 54-й секунді матчу 12 туру АПЛ Кристал Пелас – Евертон відкрив рахунок у поєдинку на «Селхерст Парк».

Статистичний портал Opta підрахував, що гол Миколенка став найшвидшим у цьому сезоні Прем'єр-ліги.

• Миколенко відзначився голом у другому матчі АПЛ поспіль. У попередній зустрічі проти Брайтона (1:1) українець забив м’яч також на початку поєдинку – на сьомій хвилині.
  • Для Віталія матч проти Кристал Пелас вже 11 у цьому сезоні. На даний момент він записав до свого активу два голи.
  • Після першого тайму Кристал Пелас та Евертон грають внічию. На гол Миколенка господарі відповіли влучним ударом Езе.