ФК Львів у меншості вирвав перемогу над Минаєм: у матчі було показано сім жовтих та одна червона картка

Переглядів 420
Євген Чепур Євген Чепур
Минай проти ФК Львів. Фото: УПЛ
У перенесеному матчі першого туру чемпіонату України ужгородський Минай у більшості програв ФК Львів. Матч завершився з рахунком 0:1.

Сьогодні Минай приймав на своєму полу ФК Львів. До матчу ужгородський колектив встиг набрати у чемпіонаті України чотири очки та розмістився на дев’ятому місці турнірної таблиці УПЛ. Львівський клуб зумів добути лише одне очко та займав 14-ту сходинку.

Вже на дев’ятій хвилині травмувався гравець ФК Львів Мишенко. Замість нього на полі з’явився Шишка, який на 36-й і 39-й хвилинах отримав жовті картки, що перетворилися у червону та залишив свою команду у меншості.

У другій половині матчу Минай мав не велику ігрову перевагу у контролі м’яча та ударам по воротах, але до забитих голів це не призвело.

Відмітимо, що на 84-й хвилині гри на полі з’явився Євген Селезньов.

Уже у доданий час ФК Львів вирвав перемогу завдяки голу Васильєва.

Фінальний свисток арбітра зафіксував дебютну в нинішньому сезоні УПЛ перемогу гостей зі Львова з рахунком 1:0.

Наступний матч Минай проведе 2-го жовтня вдома проти київського Динамо, а ФК Львів на день раніше зустрінеться з дніпровським Дніпром-1.

Раніше ми повідомляли, що Аль-Айн Сергія Реброва переміг у незвичному товариському матчі.