Минай зіграв унічию з ФК Олександрія: Руслан Ротань знову залишився без перемоги

Переглядів 2023
Євген Чепур Євген Чепур
Минай проти ФК Олександрія. Фото: УПЛ
Поєдинок 17-го туру чемпіонату України, в якому Минай приймав ФК Олександрія, завершився внічию (1:1).

Минай зіграв унічию з Олександрією у стартовому матчі 17-го туру чемпіонату України, що відбувся сьогодні на Закарпатті (1:1).

На другій хвилині зустрічі голкіпер гостей Микита Шевченка припустився грубої помилки, а хавбек Миная Вадим Вітенчук перехопив м'яч, вийшов віч-на-віч з воротарем і відкрив рахунок.

ФК Олександрія мала перевагу протягом усього другого тайму, але змогла зрівняти рахунок лише на 84-й хвилині зустрічі, коли Максим Третьяков замкнув подачу Олега Кожушка з правого флангу.

Руслан Ротань провів три поєдинки на чолі Олександрії та не зміг здобути жодної перемоги. При цьому команда в кожному з матчів урятувалася від поразок на останніх хвилинах.

Минай провів 17 поєдинків, набрав 15 очок і посідає 14 місце у чемпіонаті України. ФК Олександрія зіграла 16 матчів, набрала 27 залікових пунктів і розташовується на п'ятому рядку в турнірній таблиці.

Наступний матч Минай проведе на виїзді з Колосом. Гра відбудеться 19 березня. ФК Олександрія зіграє з Металістом 17 березня.