«Моя історія залишиться в пам'яті на все життя»: колишній легіонер Динамо не збирається йти з Палмейраса

Переглядів 835
Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
«Моя історія залишиться в пам'яті на все життя»: колишній легіонер Динамо не збирається йти з Палмейраса
Дуду. Фото: ФК Палмейрас
Колишній півзахисник київського Дуду не має наміру залишати Палмейрас, за який виступає з 2015 року. Лівий вінгер підписав нову трудову угоду із бразильським клубом.

Після переговорів, які тривали протягом сезону, Дуду все ж таки підписав продовження контракту з Палмейрасом до кінця 2025 року з пунктом про автоматичне продовження до кінця 2026 року, якщо він візьме участь не менш ніж у 50% матчів за команду.

Підписавши нову угоду, екс-гравець київського Динамо висловив бажання залишитись у бразильському клубі на довгі роки.

«Я дуже щасливий. Моєю метою завжди було залишитись у клубі. Це не пусті слова. Я хочу залишитись у Палмейрасі надовго і продовжити свою чудову історію, яку я створюю з 2015 року», – цитує Дуду видання UOL.

Зазначимо, що 30-річний вінгер є гравцем із найбільшою кількістю титулів за Палмейрас у 21 столітті – дев'ять трофеїв, і Дуду не збирається на цьому зупинятися.

«Мета завжди полягає в тому, щоб виграти чемпіонати та здобути титули. Саме так ви залишаєте своє ім'я, вписаним в історію клубу. Я можу озирнутися назад і побачити, що я написав прекрасну історію в Палмейрасі, яка залишиться в пам'яті на все життя».

Дуду захищав кольори Динамо з 2011 по 2014 роки, у складі якого провів 32 матчі (чотири голи). У 2015 році гравця після річної оренди в Греміо було продано Палмейрасу за три мільйони євро.

У сезоні 2022 року Дуду провів за Палмейрас у всіх турнірах 68 матчу, на його рахунку 11 голів і 13 асистів, а також став чемпіоном Бразилії.