«Мудрик – це ще один Аднан Янузай»: реакція фанатів на гру українського футболіста за Челсі

Переглядів 29550
5 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Google
Михайло Мудрик не реалізував два шанси в матчі чемпіонату Англії з Астон Віллою. Український футболіст змарнував дві можливості, а лондонці програли з рахунком 0:2.

Першого квітня в рамках 29 туру АПЛ Челсі в Лондоні програв бірмінгемській Астон Віллі з рахунком 0:2. Український вінгер Михайло Мудрик на цей матч вийшов у старті і був замінений на Ноні Мадуеке на 57 хвилині. У першому таймі українець не реалізував дві гольові можливості, а за підсумками матчу отримав одну з найнижчих оцінок у складі «аристократів».

Ось що пишуть фанати стосовно гри Михайла Мудрика, порівнюючи його з бельгійцем Аднаном Янузаєм, який свого часу виступав за Манчестер Юнайтед.

BEHAVE128: «Мудрик – це ще один Аднан Янузай»

Taiwo: «Все, що Мудрику потрібно було зробити вчора, це забити цей гол, і всі його гріхи були б прощені»

Oluwamayotemikun: «Я думав, що я єдиний, хто бачив погляд Мудрика. Хлопець уже втомився. Він хоче перемогти»

Для Мудрика це був восьмий матч за Челсі. В п’ятий раз українець вийшов на поле у старті. В його активі на даний момент один асист.

Наступний поєдинок Челсі зіграє четвертого квітня проти Ліверпуля. Це буде перенесений матч восьмого туру АПЛ.