«Мудрик не встиг навіть пробити по воротах»: англійська преса оцінила виступ українця проти Ліверпуля

Переглядів 7674
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Михайло Мудрик отримав оцінки від англійської преси за свій виступ за Челсі у поєдинку проти Ліверпуля (0:0) у рамках перенесеного восьмого туру АПЛ.

Михайло Мудрик у матчі з Ліверпулем у чемпіонаті Англії вийшов на заміну на 78-й хвилині та не зміг допомогти своїй команді вирвати перемогу результативними діями.

Журналісти видання Football.London поставили українцю оцінку 6/10 за гру та зазначили, що він не зміг проявити себе у відведений час, оскільки виступав не на своїй позиції.

«Мудрик вийшов на поле приблизно за 13 хвилин до кінця гри, щоб спробувати створити проблеми втомленій обороні Ліверпуля. Однак Мудрик діяв на позиції лівого крайнього захисника і не міг мати надто сильного впливу», – написали експерти.

Від видання Goal 22-річний вінгер отримав оцінку 5/10. Фахівці акцентували час на його малій кількості ігрового часу.

«За час перебування на полі Мудрик не встиг навіть пробити по воротах і майже не бачив м'яча», - наголосили журналісти.

Видання 90min оцінило дії Мудрика на оцінку 5/10. Якоїсь характеристики його грі не надали. Очевидно, це також пов'язано із дуже коротким перебуванням футболіста на полі.

Нагадаємо, що Мудрик у дев'яти матчах за Челсі має у своєму активі одну результативну передачу.