Мудрик продовжує дратувати фанів Челсі: українець не влучив у ворота із вбивчої позиції — відео

Переглядів 2024
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Михайло Мудрик. Фото: Google
Чорна смуга ексгравця Шахтаря Михайла Мудрика за Челсі триває. У грі проти Манчестер Юнайтед українець змарнував відмінну нагоду забити дебютний гол в АПЛ.

Здається, йому час йти до церкви й ставити свічку. Мова про гравця національної збірної України і лондонського Челсі Михайла Мудрика.

Черговий неприємний епізод трапився з Мудриком у відкладеному матчі 32 туру англійської Прем'єр-ліги проти Манчестер Юнайтед. Українець вийшов на поле зі стартових хвилин і міг забити вже на четвертому оберті стрілки: Льюїс Холл видав ідеальний пас на Мудрика, а той … вистрілив «по горобцям».

Відео епічного промаху Михайла Мудрика

можна переглянути у телеграм-каналі  FanDay.net.

І вже за дві хвилини потому за таку халатність в нападі Челсі покарав Каземіро.

Після першого тайму в поєдинку Манчестер Юнайтед — Челсі рахунок 2:0 на користь «червоних дияволів».

Другий гол за Манчестер Юнайтед записав до свого активу француз Антоні Марсіяль.

Чи вийде на поле за такої гри Мудрик і в другому таймі? Питання дуже спірне.