Мудрик тепло привітався з тренером Арсенала: Артета не тримає зла на українця після зірваного трансферу

Переглядів 2900
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Михайло Мудрик уперше зустрівся з головним тренером Арсенала Мікелем Артетою після зірваного трансферу в стан «канонірів».

Арсенал вчора здобув першу перемогу в останніх п'яти матчах над Челсі (3:1) в рамках 34 туру АПЛ. Мудрик з'явився на полі на 71-й хвилині, коли на табло вже світився підсумковий рахунок.

Наприкінці першої 45-хвилинки Мудрик разом із запасними гравцями Челсі розминався біля кромки поля і проходив повз технічну зону, де діями своїх підопічних керував Мікель Артета. Камери ЗМІ зловили момент, коли Мудрик тепло привітався з Артетою.

Арсенал в січні був близьким до трансферу Мудрика з Шахтаря, але донеччани прийняли пропозицію «синіх» через більш реальні бонуси.

Сам Мудрик в інтерв'ю CBS Sports заявляв, що шкодує про зірваний трансфер у команду Артети.

«Арсенал – дуже хороша команда з чудовим тренером. Мені подобається, як вони грають. Так, з мого боку було б важко сказати «ні»., але трансфер - це не тільки моє рішення і слово».

Після трансферу в Челсі Мудрик провів за команду 14 матчів, у яких зробив дві результативні передачі.