Мудрик відзначився чудовим голом за Челсі: відео ефектного забитого м’яча українця у ворота команди екс-коуча Шахтаря

Переглядів 1281
4 голоси
Мудрик забив гол за Челсі. Колаж: УФ
22-річний українець Михайло Мудрик у рамках спарингу в США записав до свого активу гол у футболці Челсі. Лідер збірної України забив м'яч у другому таймі.

У ніч на 23 липня український вінгер Михайло Мудрик взяв участь у контрольному матчі Челсі проти Брайтона свого екс-наставника по Шахтарю Роберто Де Дзербі. Для «аристократів» це був перший спаринг у рамках американського турне.

Зустріч завершилася з рахунком 4:3 на користь Челсі. З 60 хвилини лондонці грали за кількісної переваги після вилучення футболіста «чайок» Яна Пола ван Хекке.

За Брайтон голами відзначалися Денні Велбек, Жуан Педро та Деніз Ундав. У складі Челсі точно пробили два новачки Крістофер Нкунку, Ніколас Джексон, а також Конор Галлахер і Ніколас Джексон.

Українець забив на 65 хвилині з лінії карного майданчика після асисту Джексона.

Контрольний матч

Челсі – Брайтон – 4:3

Голи: Нкунку, 19, Мудрик, 65, Галлахер, 72, Джексон, 76 - Велбек, 13, Педро, 79 (з пенальті), Ундав, 89.

Вилучення: Ван Хекке, 60 (Брайтон).

• Наступний поєдинок у рамках турне Челсі проведе з Ньюкаслом (27.07).
  • Також команда Мудрика зустрінеться з Фулгемом (30.07) і дортмундською Боруссією (03.08)
  • Новий сезон АПЛ лондонці розпочнуть матчем проти Ліверпуля (13.08).