Мудрик забив за Челсі гол-красень: фанати в США влаштували святкування – відео яскравих емоцій

Переглядів 786
Фани Челсі радіють голу Мудрика. Колаж: УФ
22-річний український футболіст Михайло Мудрик допоміг лондонському Челсі здобути перемогу в спарингу проти Брайтона. Українець забив чудовий гол на 65 хвилині.

У ніч на 23 липня 22-річний вінгер Михайло Мудрик взяв участь у контрольному матчі Челсі проти Брайтона Роберто Де Дзербі, з яким українець добре знайомий по роботі в Шахтарі.

Ця гра завершилася з рахунком 4:3 на користь Челсі. Українець забив на 65 хвилині з лінії карного майданчика після ефектного асисту Джексона.

У твіттері було опубліковане відео радості фанів Челсі після голу українського футболіста:

• Наступний поєдинок у рамках турне Челсі проведе з Ньюкаслом (27.07).
  • Також команда Мудрика зустрінеться з Фулгемом (30.07) і дортмундською Боруссією (03.08)
  • Новий сезон АПЛ лондонці розпочнуть матчем проти Ліверпуля (13.08).