«Мудрик – заручник»: Франков відреагував на постійні обговорення вірогідного трансферу вінгера до Арсеналу

Переглядів 182
Євген Чепур
Євген Чепур
1 голос
«Мудрик – заручник»: Франков відреагував на постійні обговорення вірогідного трансферу вінгера до Арсеналу
Михайло Мудрик. Фото: Шахтар
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився своєю думкою про можливий потенційний трансфер 21-річного півзахисника Шахтаря Михайла Мудрика до Арсеналу.

Відомий журналіст Франков вважає, що якщо Шахтарю вдасться продати Михайла Мудрика за 85 мільйонів фунтів, то «гірники» вкотре доведуть, що вміють продавати своїх футболістів.

«Щодо Мудрика за 85 млн фунтів. Продадуть - не вперше похвалимо менеджмент Шахтаря, проголосивши його королем трансферного ринку. Не продадуть – вибачте. Ось така цинічна правда».

Франков зізнався, що дуже хоче подивитися на Мудрика в англійській першості, оскільки він зможе показати свій клас на тлі сильніших суперників.

«А сам гравець – не більше ніж заручник у клубно-грошових ігрищах. Звичайно ж, хочеться бачити Мишка в АПЛ – стане ще цікавіше. Наш чемпіонат буде біднішим? Вибачте за цинізм, така у нас доля. 

І доля дуже надовго… Незалежно від війни ми бажали, бажаємо і бажатимемо нашим гравцям таких ось випробувань», – написав Франков у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, що за останньою інформацією, Шахтар відхилив офіційну пропозицію Арсеналу в 40 мільйонів євро. Ще 20 млн. були передбачені як бонуси. Шахтар розраховує заробити на Мудриці близько 90 мільйонів євро.