Навіть не написали прізвище: іспанські ЗМІ оцінили дебют Циганкова в матчі проти Валенсії

Переглядів 4730
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Віктор Циганков вперше вийшов на поле в офіційному матчі за Жирону. Українець з’явився на заключні 15 хвилин гри та разом із своєю командою довів матч до перемоги каталонського клубу.

Популярне каталонське видання L`Esportiu дало свою оцінку дебютним хвилинам, які півзахисник збірної України Віктор Циганков провів у складі Жирони у матчі 20 туру Ла Ліги проти Валенсії (1:0).

Наш хлопець вийшов на поле на 75-й хвилині і заслужив своїми діями від колег таку оцінку:

«Він вийшов на останній відрізок матчу, щоб надати півзахисту господарів крила та спробувати закріпити переможний рахунок. Він це зробив, але в деяких моментах йому не вистачало швидкості рішень».

Цікаво, що хлопці з барселонського видання поки що не стали напружуватися і писати складне для каталонців прізвище українця, обмежившись лише сухим і звичнішим для всієї Іспанії ім'ям Віктор.

До речі, після зустрічі свою оцінку дебюту Циганкова дав і тренер Жирони Мічел.

Контракт 25-річного Циганкова з Жироною діє до червня 2027 року.

Наступний матч команда українця проведе у п'ятницю, 10 лютого. У рамках 21 туру чемпіонату Іспанії Жирона зіграє на виїзді з Кадісом.

Команда Мічела після 20 зіграних поєдинків йде на 11-му рядку в Прімері, набравши 24 очки.