Не дограв перший тайм: Миколенко отримав травму у матчі проти Борнмута та був замінений

Переглядів 587
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Сьогодні, 17 листопада, проходить поєдинок 16-го туру чемпіонату Англії, в якому Борнмут на своєму стадіоні приймає ліверпульський Евертон.

У стартовому складі «ірисок» вийшов захисник Віталій Миколенко. Проте українець отримав травму та був замінений на 30-й хвилині. Про ступінь пошкодження буде відомо після медогляду.

Зазначимо, що після першого тайму Евертон програє Борнмут з рахунком 0:2.

Відео травми Миколенка у матчі з Борнмутом доступне у телеграм-каналі за посиланням.

У поточному сезоні Миколенко на даний момент зіграв 15 матчів, у яких він не відзначався результативними діями.

Нагадаємо, що восьмого листопада в рамках третього раунду Кубку Англійської ліги Борнмут на своєму полі виграв у Евертона з рахунком 4:1. У тій зустрічі на голи Лоу, Станісласа, Маркондеса та Ентоні колектив з Ліверпуля відповів точним ударом Грея.

У тому поєдинку Віталій Миколенко не брав участі. Френк Лемпард вперше в сезоні не включив захисника збірної України у склад Евертону.