«Не кажіть «якість», скажіть «Віктор Циганков»: українському вінгеру каталонці Жирона присвятила пост

Переглядів 1576
Євген Чепур Євген Чепур
Віктор Циганков. Фото: Жирона
Офіційний аккаунт Жирони у твіттері опублікував відео з шикарним проходом та ударом вінгера Віктора Циганкова по воротах Атлетіко в останньому матчі Ла Ліги.

Жирона у матчі 25-го туру іспанської Ла Ліги з мінімальною перевагою поступилася Атлетіко (0:1). Віктор Циганков вийшов в основі на цей поєдинок та провів на полі 87 хвилин.

Українець на початку другого тайму мав реальний шанс, щоб відкрити рахунок, але Ян Облак продемонстрував дива голкіперської майстерності.

Цей момент запал у вічі прес-службі Жирони, яка виклала відповідне відео у своїх соціальних мережах.

«Не кажіть «якість», скажіть «Віктор Циганков», – підписав іспанський клуб відео у твіттері.

Зазначимо, Циганков отримав за матч із Атлетико одну з найкращих оцінок у складі Жирони.

25-річний Циганков, який перейшов до Жирони з київського Динамо в зимове трансферне вікно, зіграв за іспанську команду шість матчів, забив один гол і зробив три результативні передачі.