«Не відповідає дійсності»: УАФ відреагувала на інформацію про фальсифікацію організацією документів щодо співпраці з Колліною

Переглядів 649
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Не відповідає дійсності»: УАФ відреагувала на інформацію про фальсифікацію організацією документів щодо співпраці з Колліною
П’єрлуїджі Колліна. Фото: Google
Українська асоціація футболу відреагувала на чутки про те, що з боку організації була фальсифікація документів.

Реагуючи на появу в окремих медіа тверджень про нібито фальсифікацію з боку Української асоціації футболу документів про співпрацю та врегулювання боргових фінансових зобов’язань перед італійським рефері П’єрлуїджі Колліною, УАФ зробила офіційне роз'яснення.

«2015 року співпрацю з паном Колліною було продовжено ще на чотири роки зі змінами та доповненнями до положень попереднього контракту. З об’єктивних економічних причин із часом виникла заборгованість перед італійським рефері, і співпраця сторін завершилася достроково», – пише сайт УАФ.

Також джерело додає, що Колліна із цієї причини та з вимогами щодо погашення перед ним заборгованості з боку УАФ (гонорари та відступні) звернувся з позовом до суду міста Ньйон (Швейцарія). Спір між сторонами із цього приводу вирішувався саме в межах судового провадження у швейцарському суді.

«Підсумком його врегулювання стало виконання УАФ своїх боргових зобов’язань перед італійським рефері, про що, серед іншого, свідчать відповідні платіжні документи на особистий рахунок пана Колліни, зокрема й від 2017 року також», – зазначає сайт УАФ.

Це дозволило сторонам дійти згоди про мирову угоду, що була розглянута саме швейцарським судом. Зазначається, що на час дострокового припинення співпраці з Колліною та виникнення перед ним боргових зобов’язань із боку УАФ кримінального провадження стосовно будівництва заводу з виробництва штучного футбольного покриття взагалі не існувало. 

«Твердження в окремих медіа про нібито створення та підписання якихось документів у межах трудових відносин із Колліною «заднім числом» абсолютно не відповідають дійсності. Ані УАФ, ані будь-хто інший не в змозі підробити судові провадження швейцарських судів задля «легалізації» буцімто фінансових операцій. І така позиція обвинувачення руйнується низкою документальних підтверджень».

УАФ також акцентує на тому, що з часу виконання асоціацією перед паном Колліною своїх боргових фінансових зобов’язань ані в Колліни, який наразі очолює світове суддівство у футболі, ані в його адвокатів ніколи не виникало жодних запитань, претензій чи заперечень щодо легальності документів про співпрацю з ним та щодо легальності процесів здійснення розрахунків.

Асоціація додає, що вона ще до початку кримінального провадження, у межах розслідування якого наразі представникам УАФ обрано запобіжні заходи, розпочала врегулювання спору з Колліною та зрештою сплатила всю заборгованість перед ним, а відповідні платіжні доручення були надані слідству, зокрема й детективам НАБУ. 

«За весь час здійснення детективами бюро досудового розслідування у «справі заводу» жодних претензій до угод та інших фінансових документів не було. І законних підстав для таких претензій немає й зараз».

  • Зазначимо, що генсек УАФ Юрій Запісоцький та президент організації Андрій Павелко наразі знаходяться в СІЗО.
X