«Не заробляти приїхав»: Кривцов розповів, чому він насправді перейшов до Інтера Маямі

Переглядів 2625
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Не заробляти приїхав»: Кривцов розповів, чому він насправді перейшов до Інтера Маямі
Сергій Кривцов. Фото: Інтер Маямі
Українець Сергій Кривцов розповів про умови свого переходу до американського Інтера Маямі, який виступає в MLS. Також екс-захисник Шахтаря висловився про те, що його зарплата відрізняється від тієї, яку він отримував у донецькому клубі.

Український захисник Сергій Кривцов, який нещодавно приєднався до Інтера Маямі, висловився про умови свого трансферу.

«Я підписував контракт не з Інтером, а з лігою MLS. Усі бонуси приходять від MLS. А там команда вирішує, як ці бонуси ділити між футболістами. Вирішує капітан, не адміністрація. Зараз в мене одна зарплата, у наступному році буде вища», – сказав Кривцов в інтерв’ю Роману Кадєміну.

Також український футболіст заявив що він не через зарплатню перейшов до Інтера, відповідаючи на питання про фінансову сторону його контракту з клубом MLS.

«Цифри не скажу. Я переходив не за гроші. По зарплаті я впав майже у два рази. Це якщо порівнювати із гонораром у Шахтарі. З грошима все добре, але я сюди не заробляти приїхав», – додав Кривцов в ефірі «THE GAME».

В MLS сезон-2023 розпочнеться 25 лютого і триватиме він до 21 жовтня. Перший матч Інтер Маямі зіграє з Монреалем 26 лютого.

Зазначимо, що в поточному сезоні Кривцов також встиг за Шахтар зіграти 11 поєдинків, в яких він результативними діями не відзначався.