Негода завадила Трубіну отримати практику перед Лігою націй: гру Бенфіки у чемпіонаті було скасовано

Переглядів 76
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Поєдинок восьмого туру португальської Прімейри Бенфіка – Насьонал був перерваний на десятій хвилині через густий туман. Негода завадила обом командам.

Бенфіка вирушила в гості до Насьонала в рамках восьмого туру португальської Прімейри в неділю, 6 жовтня. Стартовий свисток арбітра на Мадейрі пролунав о 20:00 за київським часом.

Однак поєдинок на батьківщині Кріштіану Роналду було перервано на дев'ятій хвилині через густий туман, який заважав нормальній видимості на полі.

Після 40 хвилин очікування було ухвалене рішення про перенесення матчу на невизначений термін.

• 23-річний Трубін провів у поточному сезоні за Бенфіку дев'ять матчів (без урахування перерваного), чотири з яких - на «нуль», і пропустив шість голів.
  • Бенфіка зіграла сім поєдинків, набрала 16 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці Прімейри з відставанням від лідируючого Спортінга у вісім залікових пунктів  плюс матч в запасі.