Обличчя Селезньова і Русола кажуть самі за себе: Дніпро-1 дивом врятував нічию у матчі-трилері з Минаєм

Переглядів 6005
Минай – Дніпро-1. Фото: СК Дніпро-1
У третьому турі української Прем'єр-ліги Минай приймав СК Дніпро-1. Підопічні Олександра Кучера зіграли внічию з командою Володимира Шарана (1:1).

У неділю, 13 серпня, Минай приймав Дніпро-1 в Ужгороді в рамках третього туру української Прем'єр-ліги.

Перший тайм пройшов під контролем команди Олександра Кучера над підопічними Володимира Шарана. Гравці обох команд отримали по попередженню від головного арбітра зустрічі Віктора Копієвського: у Дніпра-1 – Володимир Адамюк, у Миная – Сергій Панасенко.

Другий тайм розпочався з чергової карточки, але вже іншого кольору. Захисник Дніпра-1 Едуард Сарапій збив нападника Миная Єгора Твердохліба, зупинивши дуже небезпечну атаку на ворота Якова Кінарейкіна. Арбітр ухвалив рішення нагородити оборонця дніпрян червоною карткою після того, як переглянув VAR.

Після вилучення Сарапія Минай почав створювати більше небезпеки у воріт Дніпра-1.

Відео голів матчу Минай – Дніпро-1 ви можете переглянути у телеграм-каналі FanDay

На 81-й хвилині арбітр призначив пенальті на користь Дніпра-1 за фол Ігоря Солдата на Володимирі Танчику. Удар Руслана Бабенка з 11-метрвої позначки взяв воротар Миная Олександр Бандура.

На 88-й хвилині після передачі Міхаїла Гечева з другої спроби пробити Кінарейкіна зумів Твердохліб. Проте довго у статусі переможця гри Минай не протримався.

Вже за 4 хвилини у своєму штрафному майданчику знову сфолив захисник закарпатців Солдат. На цей раз постраждав Домінго Бланко, який і взявся виконувати пенальті. Цього разу гравець Дніпра-1 зумів переграти Бандуру та зрівняв рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував нічию у протистоянні дніпрян із закарпатцями.

Також на грі були присутні виконавчий директор Дніпра-1 та легендарний ексзахисник Дніпра Андрій Русол та його заступник та не менш легендарний ексфорвард Дніпра Євген Селезньов. Красномовні вирази обличчя керівників дніпровського клубу говорять самі за себе.

Євген Селезньов та Андрій Русол. Скриншот: УПЛ ТБ