Обшуки у Павелка: джерело повідомило, що президент УАФ пропонував хабар у сотні тисяч доларів

Переглядів 1527
Євген Чепур
Євген Чепур
1 голос
Обшуки у Павелка: джерело повідомило, що президент УАФ пропонував хабар у сотні тисяч доларів
Андрій Павелко. Фото: Google
Андрій Павелко, що є президентом Української асоціації футболу, потрапив до чергового скандалу, пов'язаного з обшуками. Цього разу обшук відбувався у його фірмі.

За інформацією екс-нардепа Ігоря Мосійчука, на одній із фірм, що належить Андрію Павелку, пройшли обшуки. Щоб приховати від громадськості результати – президент УАФ запропонував солідний хабар працівникам СБУ.

«Сьогодні в Дніпрі одна з фірм Андрія Павелка пройшла обшуки. Назва фірми Атланта Агро. За знищення цих фото Андрій Павелко пропонував 300 тисяч доларів. До вашої уваги фото обшуку», – написав Мосійчук на своїй сторінці у фейсбуці.

За інформацією з єдиного реєстру юридичних осіб, приватне підприємство «Атланта-Агро» знаходиться у власності Почесного Юрія Костянтиновича. Ця людина є керівником Громадської організації «Федерація футболу міста Дніпра».

Також згадки про Почесного Юрія Костянтиновича можна знайти на сайті УАФ. Там він значиться як співголова комітету з маркетингу та віце-президентом УАФ.

УАФ на своїй сторінці у Фейсбуці спростовує інформацію про обшуки на фірмах, пов'язаних з Андрієм Павелком.

Нагадаємо, раніше правоохоронці проводили обшуки у будинку Павелка, де виявили величезну кількість дорогого взуття та інших цінних речей.