Олександрія пропустила від чемпіона Косова п’ять м’ячів: українська команда вперше зіграла під керівництвом Ротаня

Переглядів 411
Олександрія в матчі з ФК Балкані. Фото: Олександрія
Олександрія Руслана Ротаня в рамках спарингу зустрілася в Туреччині з командою Балкані, яка є діючим чемпіоном Суперліги Косова. На два голи олександрійців косовари відповіли п'ятьма точними ударами.

24 січня команда Руслана Ротаня зіграла перший контрольний поєдинок на зимових зборах в Туреччині в рамках підготовки до другої частини сезону. Суперником української команди став чемпіон Суперліги Косова — ФК Балкані.

Попри гол Максима Третьякова на третій хвилині зустрічі, олександрійцям не вдалося утримати ініціативу, пропустивши у підсумку п’ять м'ячів. Другий гол у ворота суперника під завісу першого тайму забив Олег Кожушко, повідомляє офіційний сайт Олександрії.

Як підсумок, перший спаринг під керівництвом Ротаня Олександрія програла з рахунком 2:5.

Товариський матч

Олександрія — Балкані – 2:5 (2:4)

Склад Олександрії:

Перший тайм: 77 Микита Шевченко, 10 Максим Третьяков, 14 Максим Дячук, 15 Вікентій Волошин, 17 Олег Кожушко, 20 Артем Шулянський, 21 Богдан Білошевський, 22 Данііл Скорко, 27 Олександр Демченко, 29 Андрій Цуріков, 66 Валерій Бондаренко

Запасні: 79 Георгій Єрмаков, 30 Юрій Копина

Другий тайм: 1 Валентин Горох, 2 Олександр Мельник, 4 Владислав Бабогло, 6 Кирило Дришлюк, 8 Артур Авагімян, 9 Владислав Калітвінцев, 11 Денис Мірошніченко, 19 Єгор Гунічев, 37 Сергій Рибалка, 91 Микола Михайленко, 95 Еміль Мустафаєв

Запасні: 79 Георгій Єрмаков, 14 Максим Дячук, 15 Вікентій Волошин, 22 Данііл Скорко, 30 Юрій Копина