«Особливо відзначу Герреро, Антюха та Алефіренка»: наставник Славії висловив занепокоєння після матчу із Зорею

Переглядів 686
Їндржих Трпішовскі. Фото: Google
Головний тренер чеської Славії Їндржих Трпішовскі прокоментував результат матчу-відповіді раунду плей-оф Ліги Європи проти луганської Зорі (1:2).

Їндржих Трпішовскі вважає результат матчу-відповіді проти Зорі (1:2) за велике щастя, а рівень гри своїх підопічних – нещастям.

«Раді, що пройшли далі, але мене турбує перебіг матчу і те, як ми пройшли далі. Особливо мені не подобається те, як ми провели перший тайм.

Ми мали дуже багато втрат. На щастя, у другому таймі, ми взяли себе в руки, багато в чому завдяки гравцям, які нам дуже допомогли».

Також наставник виокремив ключових гравців Зорі, які на його думку були найкращими на полі в поєдинку-відповіді.

«Маю відзначити суперника, який грав дуже добре і ставив нас у складні ситуації. Особливо хотів би виокремити Герреро, Антюха та Алефіренка.

На щастя, Матей Юрашек забив дуже важливий для нас гол, який вивів нас із цього нещастя», – сказав  Трпішовскі на післяматчевій пресконференції.

• Після вильоту з Ліги Європи, Зоря далі продовжить свій єврокубковий шлях у сезоні 2023/2024 в групі Ліги конференцій.
  • Жеребкування групового етапу ЛК відбудеться сьогодні, 1 вересня.