«Пам'ятаю час, коли у Металісті було 16 легіонерів»: екс-тренер харків'ян розкритикував засилля іноземців

Переглядів 667
Павло Клименко Павло Клименко
0 голосів
«Пам'ятаю час, коли у Металісті було 16 легіонерів»: екс-тренер харків'ян розкритикував засилля іноземців
Гравці Металіста. Фото: ФК Металіст
Колишній тренер Академії Металіста Євген Назаров поділився спогадами про велику кількість легіонерів у харківському клубі, через яких українським гравцям було важко пробитися до основного складу.

В ексклюзивному інтерв'ю FanDay.net Євген Назаров розповів, що за найкращих часів Металіста вихованці клубу практично не мали шансів пробитися до складу команди через засилля легіонерів.

«Мені приємно, що після відходу бразильців із Шахтаря наші гравці доводять, що можуть грати не гірше. Я чудово пам'ятаю часи, коли у Металісті було 16 легіонерів, і ми розуміли, що наші вихованці навряд чи потраплять до першої команди».

За словами екс-тренера академії Металіста, зараз українці мають добру можливість довести свій талант і навів приклад Михайла Мудрика.

«Зараз того ж таки Мудрика продали дорожче, ніж бразильців. Не варто прибіднятися і говорити, що з українського хлопчика не може вирости добрий футболіст. Йому треба давати шанси і з дитинства працювати з ним так, щоб виростити суперзірку, а не гравця, який просто боротиметься і штовхатиметься».

Нагадаємо, що з 2007 року до 2014 року Металіст вважався одним із грандів українського футболу. Команда шість разів посідала третє місце в УПЛ і одного разу фінішувала вдруге. Цього успіху Металіст досяг в основному завдяки легіонерам – аргентинцям та бразильцям.