Український футбол
Павло КУТАС: «Заборгованість є, але не така, як у запорізького «Металурга»
Захисник «Говерли» розповів про ситуацію зі зборами та виплатою заборгованостей

Ситуація щодо зборів ужгородського клубу продовжує залишатися невизначеною. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що команда має розпочати зимові збори ще сімнадцятого січня. Однак досі жодної інформації щодо початку підготовки «Говерли» до весняної частини першості не було. Ми звернулися до Павла Кутаса, щоби дізнатись, який нині стан справ у команді зі зборами. Захисник ужгородців дещо прояснив ситуацію, розповівши також про погашення заборгованостей клубом.

— Павле, наскільки розумію, ви залишаєтеся гравцем «Говерли». Розкажіть, чи почала команда вже підготовку до весняної частини чемпіонату? Яка взагалі нині ситуація?

— Ситуація така: збори ми поки що ще не почали (розмовляли у вівторок, 26 січня. — О. В.). Тренуємося за індивідуальною програмою по домівках. За попередньою інформацією, команда має вилетіти на зимові збори до Туреччини наприкінці січня.

— Що із цього приводу говорить головний наставник команди пан Грозний?

— Каже, щоби ми продовжували наполегливо працювати. Навіть попри те, що ми зараз перебуваємо вдома, це не означає, що ми не повинні працювати. У кожного гравця є своя програма, за якою потрібно займатися. Потрібно підтримувати себе у формі для того, щоб, зібравшись, бути готовими розпочати роботу з м’ячами.

— Як взагалі настрій через цю ситуацію?

— Власне, щодо мене, то я особисто намагаюся не звертати взагалі уваги на всі ці довколафутбольні моменти. Ми прагнемо добросовісно виконувати свою роботу, докладаємо максимум зусиль для цього. Звичайно, сподіваємося лише на краще. Із іншого боку, зрозуміло, що неприємно. Але ситуація в усій країні зараз така…

— Як щодо заборгованості по заробітній платні? Чи клуб погасив її перед вами?

— Заборгованість є, але не така,
як у запорізького «Металурга. Більш-менш, так би мовити.

— Зустрічав також інформацію, що клуб почав виплачувати заборгованості пару місяців тому. Чи було таке?

— Так-так.

— За який період погасили, якщо не секрет?

— Із цим краще звертатися до керівництва клубу. Вибачте, але зрозумійте мене правильно. У кожного свої варіанти…

— Чи обізнані щодо ймовірних новачків у команді? Чи будуть вони взагалі?

— Нічого із цього приводу сказати не можу, адже ми зараз по домівках. Інформація лише та, яка є в Інтернеті, що підписали кількох гравців. Але я їх іще не бачив. Думаю, вам краще про це запитати в головного тренера.

— Зборів команди, напевно, очікуєте з особливим нетерпінням?

— Звичайно, адже ми дуже скучили за футболом. Таких пауз у два місяці я й не пригадаю. Оскільки кожен із нас професіонал, потрібно постійно підтримувати себе у формі, в тонусі. Повірте, набирати оптимальні кондиції дуже важко, а ось утратити форму — дуже легко. Тому, повторюся, ми тренуємося, працюємо. Чекаємо також хороших новин од клубу, сподіваючись на краще.

Олександр ВОРОНІН.


стрічка новин