Перша ліга: Інгулець в меншості розгромив Вікторію у битві лідерів та нічия Полтави у Вишгороді

Переглядів 1117
ФК Інгулець. Фото: ФК Інгулець
Завершували програму сьогоднішніх матчів Першої ліги два поєдинки. Битва між лідерами Інгульцем та Вікторією та матч Діназу, який приймав ФК Полтаву, що йде в трійці.

Матч між Інгульцем та Вікторією був центральним у турі, бо зустрічалися лідери групи. Обидві команди у нинішньому чемпіонаті ще не програвали. Інгулець вже вдруге цього сезону приймав Вікторію, а перша зустріч завершилася кубковою поразкою господарів.

Наприкінці першого тайму господарі залишились у меншості. За фол у центрі поля другу жовту отримав Сидоренко. Реалізувати чисельну більшість до перерви сумчани не змогли.

Але у другому таймі, не зважаючи на вилучення, Інгулець знищив свого опонента відзначившись тричі.

Інгулець - Вікторія 3:0

Голи: П'ятов (57), Богунов (60), Кольцов (90, пен)

В матчі між Діназом та ФК Полтавою перший тайм завершився без голів, суперники намагалися грати першим номером, за першої нагоди тиснули на захист опонентів. Проте довести атаки до логічного завершення ніхто довести не зміг.

На 77-й хвилині після шикарної подачі Шмігельського головою у кут пробив Стрєльцов – 0:1.

У компенсований час після прострілу з флангу Старенький вирвав нічию для вишгородців – 1:1.

Діназ - Полтава 1:1

Голи: Старенький (90+2) – Стрєльцов (57)

• Після сьогоднішніх поєдинків Інгулець з 22 очками очолює таблицю Першої ліги.