Перша ліга: Вікторія у меншості обіграла Лівий берег, Нива Бузова продовжує переслідувати Карпати

Переглядів 4514
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Назар Приходько (ФК Хуст). Фото: ПФЛ
В суботу, 23 вересня, в українській Першій лізі відбулося п'ять поєдинків. У центральній грі Групи А Нива з Бузової перемогла Епіцентр (2:0) і скоротила відставання від Карпат до трьох очок. В Групі В безпрограшну серію продовжила Полтава.

Пацієнт більше мертвий, ніж живий. Мова про харківський Металіст, який зазнав чергової поразки й продовжує посідати першу з кінця сходинку в Групі А.

Чергового ляпаса синьо-жовтим завдав новачок Першої ліги Хуст. Закарпатці розбомбили своїх суперників 3:0. В другому матчі поспіль голом за Хуст відзначився 21-річний нападник Назар Приходько.

Металіст – Хуст 0:3 (0:1)

Голи: Приходько, 36, Шевчук, 59, Борисенко, 81.

Вилучення: Маткобожик, 79.

В центральній грі Групи А Нива впевнено перемогла Епіцентр і зміцнила свої позиції на другому щаблі турнірної таблиці.

П'ятим голов в чемпіонаті відзначився головний голеадор команди з Бузової Руслан Паламар.

Епіцентр – Нива (Бузова) 0:2 (0:2)

Голи: Паламар, 9, Григоращук, 28, автогол.

Поразкою Епіцентру міг, але не скористався Агробізнес, який на останніх хвилинах втратив перемогу у грі з Прикарпаттям.

«Аграрії» пропустили гол на четвертій доданій хвилині.

Агробізнес – Прикарпаття 1:1 (0:0)

Гол: Гаврушко, 51.

Україна. Перша ліга

Група В

В групі В стабільно продовжує набирати очки Полтава: команда не знає гіркоти поразок вже п'ять матчів поспіль.

Чергові три очки спортклубівці зобули і в матчі аутсайдером своєї групи Черніговом.

СК Полтава – Чернігів 2:0 (1:0)

Голи: Коцюмака, 44, Щербак, 65.

За розгром у поєдинку попереднього туру (0:3 від Інгульця), виправилася Вікторія, яка навіть граючи увесь другий тайм в меншості, зуміла здолати міцний Лівий берег з Києва.

Вікторія – Лівий Берег 1:0 (0:0)

Гол: Долінський, 61.

Вилучення: Ульянов, 46.

• В неділю, 24 вересня, між собою зіграють: Кремінь – ФСК Маріуполь, МФК Металург – Діназ, Гірник-Спорт – Інгулець, Нива (Тернопіль) – Карпати.
  • Наступний, дев’яти тур, в Першій лізі буде розтягнуто на три ігрові дні: з 29 вересня по перше жовтня.