Перші результативні дії Русина в Сандерленді: українець отримав практику в резервній команді

Переглядів 2338
Назарій Русин. Фото: ФК Сандерленд
Український форвард Сандерленда Назарій Русин після вчорашнього дебюту в Чемпіоншипі отримав ігровий час, виступаючи за команду U-21.

Русин з'явився з перших хвилин матчу Сандерленд U-21 проти однолітків з Дербі Каунті. Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

У першому таймі Русин взяв безпосередню участь у гольових атаках Сандерленда U-21. Спочатку українець асистував у першому голі Ауші а згодом Назарій заробив право на пенальті, яке реалізував Тейлор.

Русин у матчі проти Дербі провів на полі 70 хвилин ігрового часу.

Відео перших результативних дій Русина у Сандерленді можна переглянути за цим посиланням

• Русин в останній день трансферного вікна перебрався до Сандерленда. Зоря виручила за одного з найкращих гравців два з половиною мільйони євро.
  • Вчора Русин дебютував за першу команду Сандерленда у поєдинку 8 туру Чемпіоншипу проти Кардіффа (0:1). Назарій вийшов на заключні хвилини поєдинку.
  • 29 вересня Сандерленд проведе свій наступний матч у Чемпіоншипі проти Шеффілд Венздей.