Першими відзначилися дебютанти: відео курйозного голу в стартовому матчі чемпіонату України у Першій лізі

Переглядів 261
Артем Войцеховський Артем Войцеховський
Гравці Скорука. Фото: Скорук
Захисник Денис Сорока, який виступає за клуб Скорук, забив перший гол у новому сезоні чемпіонату України у Першій лізі в гостьовому поєдинку проти Чернігова.

Сьогодні стартували змагання у Першій лізі. Відкривати сезон у другому за статусом дивізіоні довірили дебютантам турніру – Чернігову та Скоруку.

Дебютний м’яч нового розіграшу був забитий лише на 50-й хвилині. Внаслідок неузгоджених дій захисників і воротаря Чернігова гравець Скорука Денис Сорока головою переправив шкіряного у ворота після діагоналі від Владислава Клименко.

Гостям не вдалося втримати переможний рахунок – за хвилину до завершення основного часу зустрічі відзначився В’ячеслав Койдан – 1:1.

Додамо, що футбольний клуб Скорук, який отримав професійний статус минулого року, представляє село Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області.