Першими відзначилися дебютанти: відео курйозного голу в стартовому матчі чемпіонату України у Першій лізі
![Артем Войцеховський](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/voic-50.webp)
![Першими відзначилися дебютанти: відео курйозного голу в стартовому матчі чемпіонату України у Першій лізі](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Rizne/skoruk-720x405.webp)
Захисник Денис Сорока, який виступає за клуб Скорук, забив перший гол у новому сезоні чемпіонату України у Першій лізі в гостьовому поєдинку проти Чернігова.
Сьогодні стартували змагання у Першій лізі. Відкривати сезон у другому за статусом дивізіоні довірили дебютантам турніру – Чернігову та Скоруку.
Дебютний м’яч нового розіграшу був забитий лише на 50-й хвилині. Внаслідок неузгоджених дій захисників і воротаря Чернігова гравець Скорука Денис Сорока головою переправив шкіряного у ворота після діагоналі від Владислава Клименко.
Гостям не вдалося втримати переможний рахунок – за хвилину до завершення основного часу зустрічі відзначився В’ячеслав Койдан – 1:1.
Додамо, що футбольний клуб Скорук, який отримав професійний статус минулого року, представляє село Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області.