Підсилення перед стартом Ліги Європи: Динамо офіційно оголосило про підписання вінгера збірної Ямайки
![Павло Клименко](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/solovey-50.webp)
![Підсилення перед стартом Ліги Європи: Динамо офіційно оголосило про підписання вінгера збірної Ямайки](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Dynamo/perris-720x405.webp)
Динамо уклало угоду із 22-річним вінгером збірної Ямайки Кахімом Перрісом. Контракт розрахований на чотири роки з опцією продовження ще на один рік, повідомляє офіційний сайт Динамо.
З 2017 до 2019 року Перріс виступав на батьківщині за Кавалер. У 2019 році він перебрався до Європи, підписавши контракт зі словенським Домжале. Потім виступав за словенські клуби Крка та Копер.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
На рахунку Перріса 42 матчі, в яких він забив 11 м’ячів і віддав три асисти, у вищій лізі чемпіонату Словенії.
За збірну Ямайки Кахім дебютував у 2017 році, з того часу провів у складі національної команди шість матчів.
Завтра, 3 вересня, Динамо зіграє матч третього туру УПЛ із луганською Зорею, а 8 вересня стартує на груповій стадії Ліги Європи виїзною зустріччю зі стамбульським Фенербахче.