Пластун з Лудогорцем взяли реванш та розгромили Баллкані у Лізі чемпіонів: українець відіграв весь матч

Переглядів 631
фанати Лудогорця та Ігор Пластун. Колаж «Український футбол»
Болгарський Лудогорець за який виступає наш співвітчизник, захисник Ігор Пластун у матчі-відповіді зумів відіграти різницю в два м’ячі та пройти до наступного раунду кваліфікациї ЛЧ.

Спершу самим собі створити проблеми, а потім їх героїчно виправити. Саме так можна сказати про гру болгарського Лудогорця в протистоянні з Баллкані з Косово.

Першу гру команда Ігоря Пластуна несподівано програла 0:2 і опинилася на краю прірви, але в матчі-відповіді болгари розпочали з місця – в кар'єр і вже за перший тайм відіграли різницю в два м’ячі. Дуплетом вистрелив ганський легіонер Лудогорця Бернгард Текпетей.

А по перерві шаленіти трибуни в Разграді змусив аргентинець Матіас Тіссера, який зробив рахунок 3:0. Остаточно ж добив косоварів, вколотивши четвертий цвях у труну їх сподівань, бразилець Кайо Відаль.

Ігор Пластун у цій гри з’явився на полі з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок.

Ліга чемпіонів. Перший кваліфікаційний раунд. Гра-відповідь

Лудогорець (Болгарія) – Баллкані (Косово) 4:0 (2:0)

Голи: Текпетей, 4, 45+1, Тіссера, 49, Відаль, 78.

• Перша гра між Баллкані та Лудогорцем завершилася з рахунком 2:0 на користь косоварів.
  • В другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів Лудогорець зіграє проти словенської Олімпії.
  • Клуб з Любляни в першому кваліфікаційному раунді вибив латвійську Валмієру за яку граю українець Іван Желізко (4:2 за підсумками двох поєдинків).