Помилка Зінченко, відміна голу та дубль Рашфорда призвели до першої поразки «канонірів» у новому сезоні АПЛ

Переглядів 742
Євген Чепур Євген Чепур
Автор першого голу у ворота Арсеналу Антоні. Фото: АПЛ
У матчі шостого туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на своєму полі здолав лондонський Арсенал з рахунком 3:1. Дебютним голом за «червоних дияволів» відзначився Антоні.
  • Забивна серія Манчестер Юнайтед у очних зустрічах з Арсеналом у межах Чемпіонату Англии становить дві гри.
  • Переможна серія Манчестер Юнайтед у рамках АПЛ становить три матчі.
  • Забивна серія Арсеналу в очних зустрічах з «червоними дияволами» у межах АПЛ становить дві гри.
  • Переможна серія «канонірів» у рамках Чемпіонату Англии становить шість матчів.

У шостому турі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед приймав на Олд Траффорд лондонський Арсенал, який лідирував у турнірній таблиці АПЛ з 15 очками. «Червоні дияволи» набрали лише дев’ять пунктів та займали восьме місце.

Відзначимо, що після травми на поле повернувся Олександр Зінченко та зайняв місце у стартовому складі на лівому фланзі оборони.

У стартові хвилини поєдинку травмувався Жезус, але, на щастя вболівальників Арсеналу, зумів повернутися до гри. А через кілька хвилин небезпечно в один дотик пробивав Еріксен. Проте м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Арсенал відповідає куди результативніше. Мартінеллі вибігає на побачення з Де Хеа та відкриває рахунок у сьогоднішньому матчі. Але господарі поля змусили арбітра гри звернутись до ВАР через фол на Еріксоні миттєвістю раніше. Суддя приймає рішення відмінити взяття воріт.

Якщо в перші хвилини активніше в атаці виглядав Манчестер Юнайтед, то поступово Арсенал став забирати ініціативу, а Де Хеа був вимушений демонструвати свій воротарський хист.

Проте забивають саме «червоні дияволи». Антоні, що активно діяв на правому фланзі у перші хвилини гри, забив свій дебютний м’яч в АПЛ. Відмітимо, що бразильця загубив Зінченко, що дало вінгеру простір, який він ефективно використав.

Перша половина зустрічі завершилась перемогою Манчестер Юнайтед з рахунком 1:0.

Другий тайм Арсенал почав агресивніше за суперника. На 52-й хвилині Сака навішував, але потрапив у перекладину.

Відмітимо, що на 57-й хвилині героя матчу Антоні замінив Кріштіану Роналду.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Arsenal (@arsenal)

Через кілька хвилин Сака вдало зіграв на добиванні та зрівняв рахунок у нашому матчі. Але не довго раділи вболівальники «канонірів» – не пройшло і п’яти хвилин, як Фернандеш вирізав м’яч на Рашфорда, який забив другий гол Манчестер Юнайтед у сьогоднішній грі.

Притиснули господарі поля команду Зінченко до її воріт та продовжують проводити свої атаки. Одна з них на 75-й хвилині призвела до третього голу. Еріксен та Рашфорд вибігли у двох на голкіпера Арсеналу. Датчанин віддав пас на англійця, а той оформив дуль.

Відмітимо, що за хвилину до голу Зінченко покинув поле. Його змінив Нкетіа.

Арсенал не планує здаватися та великими силами йде до воріт господарів поля, але на кінцевий рахунок це впливає.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Манчестер Юнайтед над Арсеналом – 3:1.

У наступному турі Манчестер Юнайтед 11-го вересня зіграє проти Крістал Пелес, а Арсенал того ж дня прийматиме Евертон.