«Потрібно бути готовим до всього»: Трубін висловився про матч з англійцями у відборі до Євро-2024


Голкіпер лісабонської Бенфіки та національної збірної України Анатолій Трубін розповів про налаштування в середині колективу Сергія Реброва перед матчем проти Англії.
Анатолій Трубін чітко знає на що треба звернути увагу в грі проти англійців насамперед.
«Потрібно згадати й розібрати наші помилки, підкреслити хороші моменти з минулих поєдинків. Всі наші гравці вже зібралися, тож для цього настав найкращий час.
Щодо Англії – тут навіть немає чого казати. Всі знають, які гравці там зібрані, тому потрібно бути готовим до всього. Англійці виконують дуже багато флангових передач. Маємо зважати на це», – розповів Трубін в інтерв’ю пресслужбі УАФ.
- Збірна України провела три матчі, набрала шість очок та посідає друге місце у групі С кваліфікації на Євро-2024.
- Команда Сергія Реброва зіграє 9 вересня номінально домашній матч проти збірної Англії. Поєдинок пройде у польському Вроцлаві.
- 12 вересня збірна України зустрінеться у Мілані з Італією.
- З моменту переїзду до Португалії Анатолій Трубін так досі і не зіграв жодної хвилини за Бенфіку. Наступна гра португальської команди відбудеться 16 вересня проти Візели.