«Просто чудово допомагають Омонії»: Леоненко протролив Бєсєдіна і Безуса

Переглядів 341
Євген Чепур Євген Чепур
Артем Бєсєдін та Роман Безус. Фото: Google
Екс-форвард Динамо і збірної України Віктор Леоненко, який зараз є футбольним експертом, прокоментував результат першого півфінального матчу Кубка Кіпру між Омонією і Пафосом (1:1), виділивши українських футболістів.

У четвер, 6 квітня, Омонія провела на виїзді першу гру за путівку до фіналу Кубка Кіпру з Пафосом. На 70-й хвилині в цьому поєдинку на поле вийшов півзахисник Роман Безус, який запам'ятався тільки своїм швидким вилученням, а ось нападник Артем Бєсєдін взагалі не потрапив до заявки кіпрського клубу.

Віктор Леоненко з гумором поставився до такої «результативної» гри українців на Кіпрі.

«Я так дивлюся, що наші два знаменитих кіпріоти добре допомагають Омонії. Бесєдін не вийшов, Безус вийшов на заміну і примудрився дві жовтих отримати за 12 хвилин. Просто чудово допомагають», - сказав Леоненко у своєму телеграм-каналі.

Безус провів у поточному сезоні 29 матчів у всіх турнірах, забив чотири голи і зробив стільки ж результативних передач.

Бєсєдін у складі кіпрського клубу провів дев'ять матчів, у яких відзначився одним голом і асистом. Це взяття воріт стало для Артема першим за кілька років.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Кіпру між Омонією і Пафосом відбудеться 26 квітня.